Doğru Kitle, Doğru İçerik, Doğru Mecra

Kaçınılmaz Başarı!

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook’a 1 Fotoğraf Paylaş, İnstagramda bir hikaye ekle, Twitter’da okkalı bir twit at değildir. Sosyal medya danışmanlığı çok farklı bir boyuttur. Markanızın, Projelerinizin veya Firmalarınızın Sosyal medyada hedef kitlelerini belirleyen, hedef kitlenize uygun içeriği hazırlayan hedef kitlenizin demografik ve lokal bilgilerine sahip olup, Onlarla etkileşimizi taze tutan bir alandır!

Hedef kitlelerinizi kalıcı olarak bünyenize bağlayan, bunu yaparken web sitelerinizi veya dijital platformlarınızı denetleyen hatasız platformlar kurmanızda yardımcı olan bir hizmettir. Çok daha fazlası bizde, bir sunum isteyerek çok daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Size hangi araçların uygun olabileceği konusunda kısa araştırma yaparak size uygun sosyal medya kanallarını oluştur, Kapak ve Kurumsal Tanıtım içeren alanların tasarımlarını firmanız veya markanıza entegre şekilde dizayn ederiz. Hedef kitle analizi gerçekleştirerek, Birebir hedef kitlenize yayıncılık yapmanıza olanak sağlarız.

Kimler İçin Çalıştık

Sunduğumuz Avantajlar!

Tüm Sosyal medya çalışmalarında öncelikli Doğru hedef kitle çalışması sağlarız.
Doğru Kitle İle Daha Çok Kişiye Daha Ucuza Erişiriz.
Planlanmış Marka Stratejisi ve Doğru Dil İle Başarılı Anlatımlar Sağlarız.
Kampanyalar ve Çekilişler Organize Ederek Hedef Kitle Katılımını Arttırırız.

Etkileyici İçerik Pazarlama

Ürünlerinizin veya işletmelerinizin tanıtımını sağlamak için sosyal medya fenomenlerinin; Youtube, Facebook, Twitter, Periscope ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarında tanıtımlarınızı sağlıyoruz. Bu sayede, markanız daha güçlü ve ürünleriniz daha tanınmış bir hale gelmektedir.Tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Web Reklam Yönetimi

Google Adwords ve Facebook gibi reklam platformlarında yapılan, reklam hesabı yönetim çalışmalarıdır. Bu çalışmalar, doğru hedef kitle ve doğru anahtar kelimelerin seçiminin yapılması ile başlamaktadır.

Bulunduğunuz sektöre özel şekilde analizler yapılır. Analizler sonucunda; aylık reklam maliyetleriniz, erişebileceğiniz kitle ve kişi sayıları size sunulmaktadır. Reklam danışmanlığı hizmeti; size, minimum harcama yapıp elde edebileceğiniz maksimum müşteri sayısına ulaşmanızı sağlamaktadır.