Facebook Sponsor Reklamlar İle

Milyonlarca Kişiye Erişin

Facebook Reklam

Şirketimiz, Müşterilerine Facebook Sponsor Reklamlarına Aracılık ve İçerik üretimi Yapmaktadır. Facebook Reklamları Başlatılmadan Önce Amaç ve Araçlar, Filtreler Hakkında Kısa Bir Toplantının Sonunda Öncelikle “Hedef Kitle” Seçimi Yaparak, Hedef Kitlelere Uygun Grafik, Renk, Doku ve Slogan Kullanmaktayız.

Büyük Meblağlara Gerek yok, Bütçeniz Kadar Reklamı ve İçeriği Amacına Uygun Olarak Tasarlamakta ve Yayınlatmaktayız. Her 3 Günde Bir Tarafınıza Detaylı ve Anlaşılır Raporlar Sunarak, Reklam Başarımızı Paylaşmaktayız..

Hızlı ve Anlık Reklamlar, Planlanan Reklam ve İçerikleri Bekletmeden Aynı Gün İçerisinde Hedef Kitleye Servis Ederek, Sizi Bekletmeden Hızlı ve Etkili sonuçlar almanıza yardımcı olmaktayız.

Facebook’u Doğru Kullanabilmek ve Doğru Reklam Politikası İzleyebilmek İçin Onu İyi Tanımak Gerekir. Biz Facebook’u ve Anatomisini Çok İyi Biliriz, Buyurun Sizi de Tanıştıralım.

Kimler İçin Çalıştık

Sunduğumuz Avantajlar!

Tüm Sosyal medya çalışmalarında öncelikli Doğru hedef kitle çalışması sağlarız.
Doğru Kitle İle Daha Çok Kişiye Daha Ucuza Erişiriz.
Planlanmış Marka Stratejisi ve Doğru Dil İle Başarılı Anlatımlar Sağlarız.
Kampanyalar ve Çekilişler Organize Ederek Hedef Kitle Katılımını Arttırırız.

Etkileyici İçerik Pazarlama

Ürünlerinizin veya işletmelerinizin tanıtımını sağlamak için sosyal medya fenomenlerinin; Youtube, Facebook, Twitter, Periscope ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarında tanıtımlarınızı sağlıyoruz. Bu sayede, markanız daha güçlü ve ürünleriniz daha tanınmış bir hale gelmektedir.Tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Web Reklam Yönetimi

Google Adwords ve Facebook gibi reklam platformlarında yapılan, reklam hesabı yönetim çalışmalarıdır. Bu çalışmalar, doğru hedef kitle ve doğru anahtar kelimelerin seçiminin yapılması ile başlamaktadır.

Bulunduğunuz sektöre özel şekilde analizler yapılır. Analizler sonucunda; aylık reklam maliyetleriniz, erişebileceğiniz kitle ve kişi sayıları size sunulmaktadır. Reklam danışmanlığı hizmeti; size, minimum harcama yapıp elde edebileceğiniz maksimum müşteri sayısına ulaşmanızı sağlamaktadır.