Hayır. Ajansımız tüm web projelerini müşterilerine özel olarak hazırlamaktadır. Ömürlük lisans prensibiyle sunmaktadır. Hazırlanan tüm yazılım veya projeler tek sefer proje bedeli ödemesiyle sunulmaktadır. Alan adı ve Barındırma - Hosting maliyetleri ise Ajansımızdan bağımsız olarak her yıl kullanılan alan ve trafik değeri kadar fiyatlandırılmaktadır.

Ajansımız tüm müşteri ve projelerine 7/24 esasıyla Ücretsiz Teknik Destek hizmeti sağlamaktadır. Ürettiğimiz tüm yazılımlarda veya web sitelerinde Teknik ve işlevsellik anlamında oluşacak tüm teknik hatalar herhangi bir maliyet faturası çıkarılmadan Maximum 12 saat içerisinde çözülebilmektedir.

Ücretsiz Teknik Destek Politikası Ömürlüktür. Kaktüs Creative'e Ait Bir Yazılım Kullandığınız Sürece Yazılıma Ait Tüm Hata desteklerini veya düzeltme taleplerini ücretsiz şekilde bildirebilir ve hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Şirketimize ait tüm e-posta müşterilerimize kurumsal sunucularımızda e-posta altyapısı sunmaktayız. Sunulan e-posta altyapısı ile yandex.mail sunucularını entegre ederek, E-postalarınızın 7/24 güvenli ve aktif bir şekilde kullanımını amaçlamaktayız. E-postalarınız sadece sizin tarafınızdan görüntülenir ve kesinlikle hiç bir servis tarafından erişim veya okuma işlevi gerçekleştirilemez.