Google Reklam Yönetimi.

Profesyonel ve Yenilikçi Reklam Ajansı

Google Reklam Yönetimi

Doğru Tercihler, Doğru Hedefler
Google arama motorlarında sponsor reklam oluştururken bölgeye, şehire ve hatta en yakın mesafelere olarak reklamlar oluşturabilirsiniz. Oluşturulan reklamların saat aralıklarını belirleyebilir ve potansiyel müşteri niteliği taşıyan kişilere gösterim yapabilirsiniz. Bu hem bütçenizi çok daha tasarruflu kullanmanızı sağlar hemde az bütçe ile doğru kitlelere ulaşma imkanı tanır. Kaktüs Creative Medya, Google reklamlarınızı oluşturmada ve takibinde size eşlik edebilir.

Hedefe Uygun Anahtar Kelimeler :
Türkiye’de aramaların ve internet araştırmalarının %98’lik kısmı Google üzerinden gerçekleştirilmektedir. Böylesi büyük bir avantajı lehimize çevirmek ise tamamen size kalmış. Yalnız reklamlarınızı verirken doğru ve birebir etkili anahtar kelimelerin tespitinin doğru yapılması gerekmektedir. Anahtar kelime tercihlerinizde ne kadar hassas davranırsanız başarınız buna oranla daha yüksek olacaktır. Firmamız sponsor reklamlarında danışmanlığını yaptığı firmalara doğru anahtar kelimeleri çalışması gerçekleştirmektedir.

Ölçülebilir Reklamlar
Google şüphesiz önde gelen bir reklam sistemine sahiptir. Çok ince ve hassas olarak düşünülmüş ve tasarlanmış olan reklam altyapısı sayesinde vermiş olduğunuz Google Adwords reklamının ne derece başarılı olduğunu, Tıklama ve Gösterim tespitlerini gerçek değerlerle görebilirsiniz. Hangi anahtar kelimenizden en çok tık’ı aldığınızı ve gelen anahtar kelimelerden hangisinin size talep formu olarak döndüğünü çok rahat gözlemleyebilir ve devamlılık açısından doğru anahtar kelimelere yüklenmenizi kolaylaştırabilir.

Remarketing Sistemi
Remarketing, Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların tarayıcılarına ufak bir iz bırakan Javascript uygulamasıdır. Bu iz sayesinde kullanıcı sitenize girip çıktıktan sonra Google üzerindeki aramalarında sizin marka reklamınızı çeşitli formlarda ona sunmaya devam eder. Bu sayede marka bilincinizi önemli ölçüde belirlemiş olursunuz. Kullanıcının sürekli gözü önünde durur ve sitenizi, markanızı tekrar ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Görüntülü Arama ve Reklam Ağı
Google Adwords’un en güzel reklam imkanlarından biridir. Görüntülü reklamlar google’in kendi bünyesinde bulunurken aynı zamanda google reklamları yayınlayan web sitelerine de gönderilmektedir. Bu sayede binlerce web sayfasında sizinle ilgili görüntülü reklamlar sunulmaktadır. Sizde biliyorsunuz ki, Görüntülü reklamların yazılı reklamlara oranla başarı seviyeleri kat kat daha fazladır.

Çok daha fazla bilgiye tarafımızdan ulaşabilir, Google üzerinde gerçekleştireceğiniz reklamlar hakkında fikir ve danışmanlık talep edebilirsiniz.

Sunduğumuz Avantajlar

Tüm Sosyal medya çalışmalarında öncelikli Doğru hedef kitle çalışması sağlarız.
Doğru Kitle İle Daha Çok Kişiye Daha Ucuza Erişiriz.
Planlanmış Marka Stratejisi ve Doğru Dil İle Başarılı Anlatımlar Sağlarız.
Kampanyalar ve Çekilişler Organize Ederek Hedef Kitle Katılımını Arttırırız.

Kimler İçin Ürettik?