Google işletme kaydı

İşletmelerinizi ve markalarınızı Google Maps ve Rehberlerde Göremiyor musunuz? Eğer öyleyse bu firma ve markanız için çok büyük bir eksiklik. Google Harita ve veritabanında işletmenizin bulunabilir olması durumunda ziyaretlerinizi ve bilinirliğinizi yüzlerce kat yukarı çıkarabilirsiniz.

Google konumlarında yer alan işletmelere Google servisi yorum, değerlendirme, harita, arama ve detaylı hizmet bilgileri sunmaktadır. Ajansımız marka ve firmalarınız için Google doğrulama hizmetlerini başarılı ve çok hızlı bir şekilde sunmaktadır.

Resmi ve işletme bilgileriniz ile Google’da resmi bir doğrulama işlemine ajansımız aracılığıyla erişebilirsiniz. İşletmelerinizin ve markalarınızın yayınlarını direk Google platformları üzerinde yayınlayabilmeniz için gerekli tüm kontrolleri ve işlemleri eksiksiz bir şekilde alabilirsiniz.

Google işletme kaydınız tamamlandıktan sonra tüm kontrol ve yetkilendirmeler tarafınıza aktarılır ve firmanın sahipliği direk tarafınıza tescillenir. Daha fazla bilgi ve konum doğrulama hizmeti için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

    Sunduğumuz Avantajlar

  • Tüm Kelimelerinizde %90 Kalıcı Başarı Oranı
  • 30 Günde Kalıcı ve Hızlı Görüntülenme
  • En Uygun Fiyat Garantisi
  • Çoklu dil desteği
  • Sektörel Kelimelerde İlk Sıra Garantisi

Kimlere Çalıştık?