Müşterilerimizden Yorumlar

Dentavizyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Mustafa KARASU

Dentavizyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kaktüs medya ve Servet bey ile 2016 yılında kurumsal web sitelerimiz ve online randevu programı ihtiyacımız vesilesiyle görüştük. İlk görüşmeden sonra ihtiyacımız olan platformları oluşturabilecek profesyonellikte olduklarında karar kıldık ve çalışma kararı aldık. 2016 yılından bu yana BT ve Dijital mecralarda neye ihtiyacımız olsa tek elden Ajansımız ile çözümlemekteyiz. Fotoğraf çekimleri dahil tüm ihtiyaçlarımızı profesyonel bir şekilde çözümleyen ekip !

27. Dönem Milletvekili A.

Ahmet BOZGEYİK

27. Dönem Milletvekili A.

Kaktüs medya ile Milletvekili adaylığım döneminde iletişim, sosyal medya ve dijital mecra ihtiyaçlarım için görüştüm. İlk görüşmede bu ekibin bu işi layıkıyla yapabileceği kanısına kapıldım ve bu konuda yanılmadım. Tüm adaylık süreçlerimde gerek dijital medya da gerek ise İletişim konularının tümünde gece gündüz demeden yanımda oldular. Sıkı ve bilinçli çalışmalarının sonucunda mükemmel derecede memnun kaldığım bir kalıcı yapı ortaya çıkardılar. Teşekkürler. Ahmet BOZGEYİK 27. Dönem CHP Milletvekili Adayı

Sarıgüllük Sürücü Kursu

Ahmet EREN

Sarıgüllük Sürücü Kursu

Sarıgüllük sürücü kursu kurumumuzun yaklaşık 6 yıl önce web sitelerini, sosyal medya yönetimini ve dijital görüşlerinin tamamını Kaktüs medya'ya yaptırdık. 6 yıldır da çalışmaya devam ediyoruz, araç giydirmeden dış reklam çalışmalarına kadar. Herşeyden çok memnunuz ve hala çalışmaya devam ediyoruz.

CHP Gaziantep E. İl Başkanı

Hayri SUCU

CHP Gaziantep E. İl Başkanı

Servet bey ve ekibi uzun süre partimizin tüm sosyal medya platformlardaki resmi yönetimlerini sağlayan ve resmi web sitelerimizin yazılımlarını çözümlemiştir. Tüm hizmet verdiği alanlarda profesyonellikleri ve hızlı çözümcül yapılarıyla memnuniyet sağladılar. İşlerinde ve alanlarında gayet başarılı ve her geçen gün büyüyen bir ekip. Başarılarının devamını dileyerek teşekkürlerimizi sunarız.

Fue Estetik ve Güzellik Merkezi

Yaşar AYKAN

Fue Estetik ve Güzellik Merkezi

2013 yılından beridir Servet bey ile kesintisiz çalışmaktayız. Tüm dijital platformlarımız, sosyal medya platformlarımızın ve marka bilinirliğimizin başarısını ona borçluyuz. 7 yıldır kesintisiz şekilde sosyal medya yönetimi ve iletişim danışmanlığı hizmeti almaktayız. Yüzlerce kampanya ve iletişim yönetimi sağladık hepsinde de istediğimiz sonuçları aldık. Yeni çalışmayı düşünen veya kararsız kalan herkese 7 yıllık deneyimime dayanarak kesintisiz çalışma önerisinde bulunurum.

AHD Lojistik

Ahmet HİLLEZ

AHD Lojistik

Kaktüs medya şirketi ile 2013 yılından bu yana her ihtiyacımızda çalışmaktayız. Kurumsal web sitelerimiz, dijital ihtiyaçlarımızın tümünde bize yardımcı ve yol gösteren bir şirket olmuştur. İşlerinde ve alanlarında gayet profesyonel ve hızlı çözüm üretebilen bir ekiptir. Biz tüm işlerimizde tek ajans olarak çözüm alabilmekteyiz. Kayıtsız şartsız önerebileceğimiz bir ajanstır.

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası

Zeki KAÇAN

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası

Odamızın web altyapısında, tasarımında göstermiş olduğunuz kurumsallık ve profesyonelliğiniz için teşekkür ederiz. İşlerimizin büyük kısmını Web sitemize adapte ederek, işlerimizi ciddi anlamda kolaylaştırdık. Tutarlı ve kesintisiz hizmetten çok memnunuz. Web sitesinin dışında Dijital medya ile ilgili tüm sorularımıza sevecen ve doğru cevaplar almamız ise bonus oldu.. Odamızın tanıtım kataloğu ve çeşitli projelerinde sunduğunuz hizmet ve fikirleriniz için çok teşekkürler.

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası

Veli GÜNGÖRMÜŞ

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası

Kaktüs Creative Medya'ya hizmetlerinden ve profesyonelliğinden ötürü teşekkür ederiz. Kaliteli ve kurumsal hizmet anlayışları, Destek taleplerimizdeki hızlı ve çözüm odaklı geri dönüşleri bizim onlarla sürekli çalışmamızın nedenlerinden. Dijital tanıtım alanında Kaktüs Creative Medya şirketini tavsiye ederiz.

Gaziantep Fotoğraf Sanatı

Hasan YELKEN

Gaziantep Fotoğraf Sanatı

Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneğinin Web Altyapısının Yapımında ve Online Üyelik ve Online yarışma gibi birçok isteğimizi hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmesinde emeğiniz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Tüm eğitim ve üyelik başvurularımızı artık kağıt üzerinden değil internet sitemiz üzerinden alıp takip etmek muhteşem bir deneyim. İşinizde çok daha iyi başarılara ulaşmanız dileğimle..

Viscomed Yatak

Reşit ÖZDEMİR

Viscomed Yatak

Web sitemizi ve tasarimini tamamen kaktüs medyaya yaptirdim. Verilen hizmetten çok memnun kaldik. Kurduk bitti olayi kesinlikle yok!.. Yaptik arkasındayız ilkesi anlayışında çalışan bu firmaya bundan sonra yapacağı çalışmalardan ötürüde şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum...

Elçi Hukuk Bürosu

Av. Gökhan ELÇİ

Elçi Hukuk Bürosu

Değerli Kaktüs Creative Medya Ailesi; Web sitemizin tasarımı ve yayın aşamasına geçirilmesinde gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Gaziantep Protez Saç

Mustafa KARAKAŞ

Gaziantep Protez Saç

Daha önce yaptırmış olduğumuz web sitemizden çok olumsuz yönde tepkiler alıyorduk. Ve bu olumsuz tepkileri düzeltmek adına yaptığım araştırmalar sonucunda Kaktüs Creative Servet bey'e ulaştım ve görüşme talebinde bulundum. Bizi ziyaret ederek yapılması gerekenler ve olması gerekenleri anlattı ve gerçekten doğru yöndeydi konuşmaları, Kaktüs Medya'yı seçerek yapmış olduğumuz web sitemizden şuan çok çok memnunuz ve çok olumlu tepkiler alıyoruz. Buradan bir kez daha Kaktüs Creative'e ve Servet Bey'e çok teşekkür ederiz..